Oferta z Berlina

berlin btn

Kursy językowe dla firm

workplace 1245776 1920Państwa pracownicy na co dzień muszą posługiwać się językiem obcym i mają problemy z komunikacją werbalną? Poszukują Państwo grupy, która zorganizowała by szkolenie dla Państwa pracowników, które byłyby korzystne cenowo? To zapraszam do kontaktu z naszą szkołą, przygotowującą profesjonalne kursy językowe dla firm z całej Polski, które odbywają się w formule online.

Kompleksowo zajmiemy się tematem. Sprawdzimy poziom znajomości języka Państwa pracowników, podzielimy ich na grupy, ustalimy dogodne terminy zajęć i przystępną cenę oraz dobierzemy lektorów, którzy poprowadzą szkolenie. Przeprowadzimy również analizę potrzeb, by dopasować materiały do życzeń i oczekiwań Państwa pracowników. I to wszystko za darmo.

Istnieje możliwość zorganizowania kursu z naciskiem na terminologię branżową, np. ekonomiczną, prawniczą, medyczną lub techniczną. Na Państwa życzenie zajęcia poprowadzi native speaker.

Istnieje również możliwość przygotowania pracowników do konkretnego certyfikatu. W naszej ofercie mamy egzaminy TELC z j. niemieckiego oraz TOEIC z j. angielskiego. 

Zapisy na szkolenie w firmie trwają przez cały rok, więc możemy je rozpocząć w dogodnym dla Państwa momencie.

Umowa jest również bardzo elastyczna. Do grupy mogą w każdym momencie dołączyć nowi kursanci, zajęcia można również odwoływać 24 godziny przed ich rozpoczęciem bez konieczności uiszczenia opłaty za nie.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu 

Zaufały nam  już takie fimy jak Metro, Zarząd Portów Morskich, Peri, Concentrix, Kongsberg, Jaeger, Cubic i wiele innych.

Kontakt

Mobile Lingua Beata Indrunas
ul. Sekwojowa 2B
72-003 Dobra
tel. +48 534 444 994
tel. +49 151 294 347 52
sekretariat@mobilelingua.com.pl
Numer konta:

07 1140 2017 0000 4602 1161 8503

Zapisz się do naszego newslettera!
Joomla Extensions powered by Joobi
Początek strony
Powered by JS Network Solutions