Oferta z Berlina

berlin btn

Aktualności


Niezmiernie miło mi Państwa poinformować, że szkoła jezykowa Mobile Lingua dołączyła do grona ośrodków partnerskich telc i może przeprowadzać egzaminy telc z języka niemieckiego na poziomach A1-B2. Więcej szczegółów zakładce Certyfikaty.

telc

Szkoła językowa Mobile Lingua online

Znajomość języka obcego stanowi obecnie podstawę dobrego wykształcenia, poszerza horyzonty i zwiększa szanse na rynku pracodawców. Nasza szkoła językowa  proponuje kursy językowe online na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy także profesjonalne tłumaczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi odznaczały się wysoką skutecznością oraz profesjonalną realizacją. Zapewniamy także życzliwą obsługę oraz sprzyjającą nauce atmosferę.

Specjalnością naszej placówki jest język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski i polski. Zatrudniamy doświadczonych lektorów i tłumaczy, którzy posiadają wiedzę lingwistyczna oraz znają kulturę, historię i zwyczaje panujące w krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Pragniemy zainteresować naszych podopiecznych, sprawić, by nauka stała się pasją i hobby.


Autorskim pomysłem naszej placówki edukacyjnej jest zorganizowanie zajęć online prowadzonych przez animacje językowe i konwersacje. To propozycja dla tych wszystkich, którzy nastawieni są na szybką i intensywną naukę lub chcą w krótkim czasie odświeżyć wiedzę z języka niemieckiego, angielskiego, czy hiszpańskiego, ale nie mają czasu na dojazdy i wkuwanie gramatyki. Doskonale rozumiemy, że pracę, szkołę, codzienne obowiązki ciężko pogodzić z dodatkowymi zajęciami. Staramy się jednak ułatwić to zadanie jak tylko jest to możliwe, oferując kursy w godzinach wieczornych. 

Testy

test 
          

Co nas wyróżnia?

  • Nie musisz wychodzi z domu! Możesz się uczyć niezależnie od tego, gdzie jesteś.
  • Nie musisz długo czekać na efekty! Zobaczysz je po pierwszych zajęciach
  • Kursy dla wszystkich, bez żadnych wyjątków!


Nasi partnerzy

 Logo EPA

Mobile Lingua Beata Indrunas SzczecinZS SF TPPWe-Dwoje.pl

ZumiDarmowe ogłoszenia Szczecin

  FundacjaSzczecińska Karta RodzinnaSzczecińska Karta SenioraQRMundolengua

Kontakt

Mobile Lingua Beata Indrunas
ul. Sekwojowa 2B
72-003 Dobra
tel. +48 534 444 994
tel. +49 151 294 347 52
sekretariat@mobilelingua.com.pl
Numer konta:

07 1140 2017 0000 4602 1161 8503

Zapisz się do naszego newslettera!
Joomla Extensions powered by Joobi
Początek strony
Powered by JS Network Solutions