Oferta ze Szczecina

berlin btn

workplace 1245776 1920Poszukują Państwo szkoły, która zorganizowała by kurs językowy dla Państwa pracowników w firmie, który był  by korzystny cenowo? Lub Państwa pracownicy na co dzień muszą posługiwać się językiem obcym i mają problemy z komunikacją werbalną?

To zapraszam do kontaktu z naszą szkołą.

Kompleksowo zajmiemy się tematem. Sprawdzimy poziom językowy Państwa pracowników, podzielimy ich na grupy, ustalimy dogodne terminy zajęć, przystępną cenę oraz dobierzemy lektorów, którzy poprowadzą kurs. Przeprowadzimy również analizę potrzeb, by dopasować materiały do życzeń i oczekiwań Państwa pracowników. I to wszystko za darmo.

Istnieje możliwość zorganizowania kursu z naciskiem na język branżowy np. ekonomiczny, prawniczy, medyczny lub techniczny. Na Państwa życzenie zajęcia poprowadzi native speaker.

Istnieje również możliwość przygotowania pracowników do konkretnego certyfikatu językowego. W naszej ofercie mamy egzaminy telc z j. niemieckiego oraz TOEIC z języka angielskiego. Sesję egzaminacyjną możemy przeprowadzić bezpośrednio w Państwa firmie. Więcej o certyfikatach

Zapisy na kurs językowy w formie trwają przez cały rok. Kurs możemy zatem rozpocząć w dogodnym dla Państwa momencie.

Umowa jest również bardzo elastyczna. Do grupy mogą w każdym momencie dołączyć nowi kursanci, zajęcia można również odwoływać 24 godziny przed ich rozpoczęciem bez konieczności uiszczenia opłaty za nie.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu 

business 106694 1920

Kontakt

Filia na Hohenschoenahuen
Wartenberger Str. 24 13053 Berlin
4 piętro, korytarz po prawej,
sala nr 6
Dojazd: tramwajem M5 lub M17
przystanek Gehrenseestr.
 

Filia na Spandau
Schoenwalder Str. 38 13585 Berlin
Dojazd: autobusem M45
przystanek Huegelschanze
Tel.+49 151 754 151 94

sekretariat@mobilelingua.com.pl
 
Numer konta:

DE78100500001066481446

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!Wiadomość HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi
Początek strony
Powered by JS Network Solutions