Oferta ze Szczecina

berlin btn

Aktualności

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Zyron Deutschinstitut w Kerala w Indiach i będziemy oferować studentom z Indii intensywne kursy języka niemieckiego w Berlinie z przygotowaniem do certyfikatu telc. Od grudnia 2018 będzie możliwość zapisania się na te właśnie kursy w naszej filii na Lichtenberg.

logo121

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WIELKIE OTWARCIE nowej filii naszej szkoły w dzielnicy Marienfelde!!! Od 01.09.2018 zapraszamy wszystkich zamieszkujących południowe dzielnice Berlina na kursy języka niemieckiego, angielskiego i polskiego do naszej nowej filii na Symeonstr. 2a 12279 Berlin! Zapisy: 015175415194 (Beata Indrunas).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasza szkoła stała się partnerem Centro Mundolengua w Sewillii (Hispzania) i od dziś oferuje Państwu wyjazdy językowe do gorącej Hiszpanii! Zapraszamy! Więcej o ofercie.

Mundolengua

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niezmiernie miło mi Państwa poinformować, że szkoła jezykowa Mobile Lingua dołączyła do grona ośrodków partnerskich telc i może przeprowadzać egzaminy telc z języka niemieckiego na poziomach A1-B2. Więcej szczegółów zakładce Certyfikaty.

telc

Szkoła językowa Mobile Lingua w Berlinie

We wrześniu 2016 otworzyliśmy filię naszej szkoły w Berlinie. W dwóch lokalizacjach na północnym wschodzie i na zachodnie miasta, w dzielnicach Hohenschönhausen i Spandau, można poznawać tajniki języka polskiego, niemieckiego i angielskiego. Zajęcia w naszych filiach to kursy grupowe, w małych grupach do 10 osób. Rekrutacja odbywa się dwa razy do roku we wrześniu i styczniu, ale do grup można również dołączyć w trakcie semestru. Organizujemy jednak również zajęcia indywidualne z dojazdem lektora do ucznia na terenie całego Berlina. Zatrudniamy doświadczonych lektorów, którzy oprócz wiedzy lingwistycznej znają również kulturę, historię i zwyczaje panujące w danym kraju. Pragniemy zainteresować naszych kursantów i sprawić, by nauka stała się ich pasją i hobby.


Nasi partnerzy

 Logo EPA

Mobile Lingua Beata Indrunas SzczecinZS SF TPPWe-Dwoje.pl

ZumiDarmowe ogłoszenia Szczecin

  FundacjaSzczecińska Karta RodzinnaSzczecińska Karta SenioraQRMundolengua

 

logo121

Kontakt

Filia na Hohenschoenahuen
Wartenberger Str. 24 13053 Berlin
4 piętro, korytarz po prawej,
sala nr 6
Dojazd: tramwajem M5 lub M17
przystanek Gehrenseestr.
 

Filia na Spandau
Schoenwalder Str. 38 13585 Berlin
Dojazd: autobusem M45
przystanek Huegelschanze
Tel.+49 151 754 151 94

Filia na Marienfelde
Symeonstr. 2a 12279 Berlin
Dojazd: autobusem X83
przystanek Friedrichrodaer Str
Tel.+49 151 754 151 94

sekretariat@mobilelingua.com.pl
 
Numer konta:

DE57 1001 0010 0805 2031 22

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!Wiadomość HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi
Początek strony
Powered by JS Network Solutions